اخبار داغ

پیام تبریک مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم امروزه روابط عمومی ها نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک مجموعه مشورتی و مدیریتی و همچنین عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارند و بدون روابط عمومی هیچ فعالیت و خدمتی انعکاس نمی یابد. از سوی دیگر در دنیای امروز […]

اشتراک گذاری
26 اردیبهشت 1399
165 بازدید
کد مطلب : 481
بسم الله الرحمن الرحیم
امروزه روابط عمومی ها نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک مجموعه مشورتی و مدیریتی و همچنین عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارند و بدون روابط عمومی هیچ فعالیت و خدمتی انعکاس نمی یابد.
از سوی دیگر در دنیای امروز که دنیای ارتباطات است، نقش اصحاب رسانه به عنوان طلایه داران توسعه آگاهی که با به‌ کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباط اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، موضوعی قابل تقدیر و غیرقابل انکار است و بی شک نام گذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی، بیانگر اهمیت روز افزون این مجموعه در دنیای پیچیده امروز است.
اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز “ارتباطات و روابط عمومی” را به دست اندرکاران و فعالان این عرصه به ویژه همکاران پرتلاشم در مجموعه روابط عمومی گروه فولاد خوزستان که در مسیر تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی شفاف گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌ نمایم.
و من الله التوفیق
علی محمدی

مدیرعامل فولاد خوزستان

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *