اخبار داغ

آتش‌نشانی شهرداری اهواز از مشکوک بودن ۱۹ نفر به کرونا خبرداد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری اهواز گفت: ۱۹ آتش‌نشان اهوازی که به کرونا مشکوک بودند، قرنطینه شدند و شب گذشته جواب تست یکی از آتش‌نشانان ایستگاه ۷۱، مثبت اعلام شد. ابراهیم قنبری، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری اهواز اظهار کرد: ۱۹ نفر از پرسنل و کادر آتش‌نشانی اهواز که مشکوک به کرونا بودند برای انجام تست کرونا […]

اشتراک گذاری
22 اردیبهشت 1399
80 بازدید
کد مطلب : 198

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری اهواز گفت: ۱۹ آتش‌نشان اهوازی که به کرونا مشکوک بودند، قرنطینه شدند و شب گذشته جواب تست یکی از آتش‌نشانان ایستگاه ۷۱، مثبت اعلام شد.

ابراهیم قنبری، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری اهواز اظهار کرد: ۱۹ نفر از پرسنل و کادر آتش‌نشانی اهواز که مشکوک به کرونا بودند برای انجام تست کرونا به بیمارستان رازی معرفی شدند و اکنون در قرنطینه به سر می‌برند.
وی افزود: شب گذشته نیز جواب تست یکی از آتش‌نشانان ایستگاه ۷۱، مثبت اعلام شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: بسیاری از آتش‌نشانان اهوازی در سخت‌ترین شرایط کاری در زمان کرونا برای ضدعفونی کردن و گندزدایی معابر و اماکن عمومی اهواز پای‌کار بودند و همه سختی و خطرها را به جان خریدند.
قنبری یادآور شد: آتش‌نشانان از ابتدا با فداکاری در کنار کادر پزشکی و پرستاری در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس بودند و جانانه تا آخرین نفس با آن مقابله می‌کنند.
وی ادامه داد: آتش‌نشانی یکی از مشاغل سخت و پر تنش است و بسیاری از کارکنان آتش‌نشانی با خطرهای بسیاری در شغل خود به صورت روزانه روبه‌رو هستند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: شرایط کرونایی در کشور و اهواز هرگز نتوانسته است مانع خدمات‌رسانی آتش‌نشانی اهواز به شهروندان شود و این خدمات‌رسانی بی‌وقفه همچنان ادامه دارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *