اخبار داغ

مشکلات شهر اهواز را شناسایی و برای رفع سریع آن اقدام کنید

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، محمدهادی قنواتی بعدازظهر سه‌شنبه در جلسه علنی شورای کلان‌شهر اهواز اظهار کرد: مردم ایران همیشه نشان دادند که با بصیرت در صحنه‌ها حضور پیدا کرده‌اند و به درخواست رهبر انقلاب لبیک گفتند و حماسه‌ای دیگری را با حضور خود در انتخابات خلق کردند. وی با بیان اینکه مجلس یازدهم، مجلسی […]

اشتراک گذاری
30 بهمن 1397
150 بازدید
کد مطلب : 134109

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، محمدهادی قنواتی بعدازظهر سه‌شنبه در جلسه علنی شورای کلان‌شهر اهواز اظهار کرد: مردم ایران همیشه نشان دادند که با بصیرت در صحنه‌ها حضور پیدا کرده‌اند و به درخواست رهبر انقلاب لبیک گفتند و حماسه‌ای دیگری را با حضور خود در انتخابات خلق کردند.

وی با بیان اینکه مجلس یازدهم، مجلسی در تراز انقلاب و ایران خواهد بود، افزود: امید می‌رود نمایندگان جدید مجلس بتوانند ریل‌گذاری درستی را برای ترمیم ناکارآمدی‌های مدیریتی، مشکلات معیشتی، اجتماعی و اقتصادی گام‌های مؤثر بردارند.

عضو شورای کلان‌شهر اهواز بیان کرد: شورای شهر اهواز به عنوان پارلمان محلی آمادگی برای هر گونه همکاری با نمایندگان منتخب اعلام می‌کند.

قنواتی خطاب به نمایندگان منتخب در خصوص مشکلات موجود شهر اهواز گفت: شهر اهواز مشکلات مزمنی از قبیل فاضلاب اهواز، قطار شهری اهواز، پرداخت نشدن حق آلایندگی توسط نفت و صنایع وابسته، حاشیه‌نشینی چند صد هزار نفری و ناوگان پیر و فرسوده اتوبوس‌رانی دارد که با ورود جدی و پیگیری و حمایت نمایندگان اهواز در مجلس شورای اسلامی حل خواهد شد.

وی گفت: وحدت و هم‌افزایی بین همه سلایق، قومیت‌ها، جناح‌ها و نخبگان و مردم است که می‌تواند به توسعه یافتگی برسد.

عضو شورای کلان‌شهر اهواز با بیان اینکه نمایندگان جدید منتظر تشکیل مجلس یازدهم و تأیید اعتبارنامه‌ها نمانند و از همین امروز کار را آغاز کنند، بیان کرد: اپیدمی کرونا ویروس امروز موجب نگرانی و اضطراب بسیاری از شهروندان شده است و شهرداری به عنوان صف اول خدمت‌رسانی به شهروندان در خصوص تأمین بهداشت و سلامت عمومی به هیچ‌وجه مسامحه نکند.

وی با بیان اینکه ناوگان اتوبوس‌رانی، آتش‌نشانی و خدمات شهری به روز، ضدعفونی و در برابر این بیماری مقاوم شوند؛ عنوان کرد: باید نکات بهداشتی به کارمندان و نیروهای خدمات شهری آموزش داده شود و در حوزه فرهنگی نیز نکات پیشگیرانه ترویج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *