اخبار داغ

۷۰ نوع بحران در اقلیم خوزستان شناسایی شده است

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از پان (پایگاه خبری آنزان آنلاین)، بیست و سومین مانور سراسری زلزله و ایمنی همزمان با سایر استان‌ها با حضور دستگاه‌های خدمات رسان و نیروهای امدادی در استان خوزستان برگزار شد. نادرقلی زری میدانی سرپرست گاز خوزستان گفت: با توجه به اینکه بیش از ۷۰ نوع […]

اشتراک گذاری
09 آذر 1400
22 بازدید
کد مطلب : 138715

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از پان (پایگاه خبری آنزان آنلاین)، بیست و سومین مانور سراسری زلزله و ایمنی همزمان با سایر استان‌ها با حضور دستگاه‌های خدمات رسان و نیروهای امدادی در استان خوزستان برگزار شد.

نادرقلی زری میدانی سرپرست گاز خوزستان گفت: با توجه به اینکه بیش از ۷۰ نوع بحران در اقلیم استان خوزستان واقع می شود، ضرورت دارد خود را برای مقابله با حوادث مختلف آماده کنیم.

سرپرست شرکت گاز خوزستان افزود: با هماهنگی صورت گرفته با دستگاه های امدادی شامل: آتش نشانی، اورژانس و اتفاقات برق و سایر واحدهای امدادی در خوزستان، بیست و سومین مانور سراسری زلزله و ایمنی همزمان با استان‌های حادثه خیز، در خوزستان برگزار شد.

وی سطح برگزاری مانورهای امدادی در خوزستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: شرکت گاز خوزستان در سه سطح، مانورهای امدادی را برگزار می کند که در سطح اول توانمندسازی و ایجاد روحیه‌ی کار تیمی در مقابله با حوادث است.

زری میدانی هماهنگی بین واحدهای امدادی خدمات رسان را در سطح دوم عنوان کرد و افزود: عدم هماهنگی بین واحدهای امدادی باعث آسیب های فراوانی در بحران ها می شود که امیدواریم با اینگونه مانورها نقاط ضعف شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

سرپرست شرکت گاز خوزستان، آموزش و انتقال تجربیات حوادث گذشته به لایه های مختلف جامعه از جمله دانش آموزان، پرسنل دستگاه های اجرایی را به عنوان یک حرکت فرهنگی برشمرد و تصریح کرد: استمرار در برگزاری این مانورها، میزان آمادگی مقابله با حوادث را بالا می برد.


کد خبر: ۱۴۰۰۶۷۴۰۹۰۹۰۰۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *