اخبار داغ

تاکید سرلشکر باقری بر همکاری همه جانبه نیروهای مسلح با دولت

رئیس ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت هفته دولت پیامی صادر و بر همکاری همه جانبه نیروهای مسلح با قوه مجریه تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت هفته دولت پیامی صادر کرد که در آن آمده است: هفته دولت که به نام شهیدان مردمی […]

اشتراک گذاری
06 شهریور 1402
182 بازدید
کد مطلب : 156331

رئیس ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت هفته دولت پیامی صادر و بر همکاری همه جانبه نیروهای مسلح با قوه مجریه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت هفته دولت پیامی صادر کرد که در آن آمده است: هفته دولت که به نام شهیدان مردمی و والا مقام، رجایی و باهنر مزین شده، فرصت مناسبی است تا ضمن ارزیابی عملکرد، خدمات و دستاوردهای دولت محترم برای مردم تبیین و تشریح شود.

باقری تاکید کرد: دولت سیزدهم خوشبختانه طی دوسال گذشته از عمر خود، ضمن تلاش‌های فراوان کوشیده است، با وجود تحریم‌های همه جانبه و ظالمانه، عملکرد قابل قبولی از خود ارائه نماید که انگیزه و اراده شخص رئیس جمهور محترم در مسیر تحول به سوی منافع ملّی، قابل ستایش است.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: اگرچه تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله وجود دارد، اما به تعبیر رهبر معظم انقلاب «به قله نزدیک شده‌ایم» و در این مسیر خستگی و ناامیدی جایی ندارد؛ چنانکه شوق و روحیه دولتمردان هم نوید روزهای گشایش و پرامید را می‌دهد.

این جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب خصوصاً شهیدان رجایی و باهنر، به روح پرفتوح بنیانگذار عظیم الشأن انقلاب اسلامی امام خمینی درود می‌فرستم و ضمن تاکید بر همکاری همه جانبه نیروهای مسلح با قوه مجریه، از خداوند متعال توفیق روزافزون در خدمتگزاری به مردم شایسته ایران عزیز، تحت زعامت رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای را آرزومندم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *